Dušan Jurčík

dusan.jurcik@pirati.cz

Bio

Dušan Jurčík (*29. května 1982, Uherské Hradiště) je spoluzakládající člen místního sdružení Uh. Hradiště a její 1.místopředseda, člen Týmu pro dopravu.

Osudem znamení Blížence studoval vždy dva obory najednou: Základní a sportovní školu (fotbal), absolvoval SPŠ UH management a elektro a vystudoval MU v Brně při práci obor Zahraniční obchod a právo, ale bez Bc zkoušky a byl posledním civilkářem na Ortopedickém sále v Nemocnici UH.

Přes různé profese od práce na lodi přes podnikání ve slow food krámku se jeho cesty vždy vracely k logistice a dopravě a zde ve zlepšování a vývoji činností v různých zajímavých odvětvích.

Politiku sleduje od dětství a po ukončení sportovní činnosti zaplnila volný čas Pirátská strana od léta 2017. V Pirátech od začátku chce pomáhat zlepšit procesy strany, přeměnit Slovácko z bašty lidovců na základnu Pirátů na Moravě a pomoci pirátským myšlenkám a názorům v okolních zemích.

Ze sportovních koníčků vyměnil fotbal a hokej za tenis a kolo, má rád kartografii a historii, ekonomii a politiku, rád čte literaturu faktu a má rád cestování spojené s poznáváním místních zvyků i jazyků.

Je svobodný s pěknými závazky, malou Terezkou, velkou Lucií a chlupáčem Oggym.

Navrhni úpravu