Eliška Holšánová

Eliška Holšánová (* 12. srpna 1994), rodačka ze Zlína, se k Pirátům připojila v roce 2015. Oslovila ji jejich autentičnost a nový přístup, který do té doby dle ní v politice chyběl. Chvíli nato začala působit jako koordinátorka pro Zlínský kraj a podílela se na vzrůstu Pirátské strany a kampani do PS v roce 2016.
Po rodičovské pauze se k Pirátum znovu připojila v roce 2020, a to jako vedoucí administrativního a personílního odboru Zlínského kraje.

Vystudovala všeobecné zlínské gymnázium na Lesní čtvrti a studovala bakalářské studium na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením na kulturní a sociální antropologii. Jako studentka měla zkušenost s různými formami dobrovolnictví a práce i stáží pro neziskové organizace, nejvíce se podílela na přípravě konference a veletrhu neziskových organizací nadace Forum 2000.

Jako svou misi vnímá podílet se na obnově udržitelného způsobu života a rovnoměrné distribuci zdrojů, stejně jako na obrodě našich duchovních a kulturních kořenů. Nejvíce volného času věnuje péči o svou rodinu, baví ji cvičit jógu, tančit, hrát na hudební nástroje a zpívat, a to nejlépe ve skupině dobrých přátel.

eliska-holsanova

Pirátská strana


Lidé

Hana Ančincová
Hana Ančincová statutární náměskyně hejtmana
Pavel Maňásek
Pavel Maňásek 4. místopředseda krajského sdružení, předseda MS Zlín
Milan Klajn
Milan Klajn zastupitel Zlína
Poznejte celý náš tým