Jaromír Slezák

Jaromír Slezák (*2. ledna 1988, Vizovice) vystudoval soukromou střední školu pedagogickou a sociální ve Zlíně. V současné době pracuje jako imigrační úředník.

Mezi jeho koníčky patří procházky po nádherných kopcích v okolí Vizovic, jízda na kole a cestování, které bylo vždy Jaromírovým snem. I proto se rozhodl vyrazit s kamarády na Nový Zéland. Na Zélandu se mu zalíbilo natolik, že tam zůstal 3 roky a potkal tam i svoji manželku Marii, která pochází z Chile. Další roky svého života strávil právě v Chile. Díky cestování navštívil hodně zajímavých míst a poznal spoustu lidí z celého světa, díky čemuž může lépe porovnat rozdíly v kulturách, zvycích a porozumět geopolitické situaci na různých kontinentech.

Když se vrátil zpět domů po několika letech, zjistil, že se toho moc nezměnilo a ve vedení města jsou stále stejní lidé, někteří skoro 20 let. Poté co viděl, jak to funguje v jiných zemích, tak věděl, že můžeme mnohé problémy řešit jinak a změnit věci k lepšímu. Z toho důvodu se stal Pirátem a dal dohromady tým mladých vizovjanů, jimž věří, že společně můžou vytvořit přívětivý a vstřícný úřad pro všechny občany.

V roce 2018 byl zvolen zastupitelem Vizovic a také se stal členem kontrolního výboru.

jaromir-slezak

Pirátská strana


Lidé

Denis Rychtar
Denis Rychtar krajský zastupitel, zastupitel Valašského Meziříčí
Hana Ančincová
Hana Ančincová statutární náměskyně hejtmana
Yveta Martínková
Yveta Martínková koordinátorka Pirátů Zlínského kraje
Poznejte celý náš tým