Jaroslav Ševčík

Jaroslav Ševčík (*4. července 1986) odmaturoval v roce 2006 na střední průmyslové škole v Otrokovicích v oboru výpočetní technika v chemii. Pracoval ve vinařství a poté jako pracovník vzorkovací skupiny pro laboratoře. Nyní je zaměstnán jako správce T. J. Sokol Uherské Hradiště, kde je zvolen také starostou. Působí také v Sokolské župě Komenského jako její jednatel a je vyslancem župy do výboru České obce sokolské.

Ve volném čase působí jako cvičitel všestrannosti, trenér gymnastiky a rozhodčí Teamgymu, pořádá s kamarády každoročně letní dětský tábor, jako zdravotník jezdí s dětmi na hory a vodu. Mezi koníčky patří skalní lezení, fotografování, sem tam vodní turistika a rekreační sport obecně.

Společné smýšlení s Piráty má již dlouhodobě jako podporovatel, ale užší spolupráci navázal až těsně před volbami do poslanecké sněmovny v roce 2017, kdy kandidoval jako leader druhé strany :)

Do Pirátské strany vstoupil po těchto volbách. Na konci roku 2017 založil s kolegy MS Uherské Hradiště, kde působí na postu 2. místopředsedy a také jako jediný člen administrativního odboru.