Předsedové koalice Pirátů a Starostů opět přijíždí do Zlínského kraje. V rámci jejich cesty po Česku, kde představují společný program, se tentokrát zastaví v Uherském Hradišti a Zlíně. Spolu s předsedy si zastávku v roadshow udělá i Stříbrný šíp a zahraje kapela Znouzectnost.

Den začínáme dopoledním programem již v 9.00 hodin na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Krajští lídři po boku předsedy hnutí STAN Víta Rakušana od 10.00 hodin opět vyráží do ulic mezi občany, se kterými si chtějí promluvit o volebním programu a rozdávat koaliční listy. Odpolední program startuje v 16.00 hodin v parku Komenského ve Zlíně, kde se k připojí i předseda Pirátů Ivan Bartoš. Až do 20. hodiny se park promění na zatím největší předvolební akci Pirátů a Starostů v Zlínském kraji.

Během odpolední akce v parku si na své přijdou všechny generace. Účastníci akce si mohou vyzkoušet virtuální realitu, vyfotit se v našem fotokoutku, nebo si zasoutěžit ve vědomostním kvízu. Pro ty nejmenší jsou připraveny atrakce v podobě skákacího hradu a dalších zábavných her. Od 16.30 vás také zveme na krátkou divadelní frašku, která zaručeně pobaví všechny. Jedním z vrcholů programu bude živý koncert kapely Znouzectnost. Na vystoupení se můžete přijít podívat na hlavní stage od 17.30. Večerní program proběhne od 20.00 do 22.00 s Vítem Rakušanem a příznivci s posezením u vína či piva v Balkanexpress ve Zlíně.

Do Zlína od 16.00 hodin přijíždí také Stříbrný šíp - předvolební autobus, který jezdí roadshow po České republice. Na palubě budou samotní autoři Stříbrného programu, který je základním pilířem volebního programu pro seniory.

"Stříbrný šíp je pojízdným testamentem toho, že koalice Pirátů a Starostu není jen stranou mladých. Na tvorbě programu pro seniory se podíleli nejen odborníci na seniorská témata, ale i samotní senioři, kteří nejlépe ví, co je pro ně důležité. Na starších generacích naší koalici záleží stejně, jako na mladších. Budoucnost přece patří všem," komentuje lídr krajské kandidátky František Elfmark.

Přidejte se k naší UDÁLOSTI a pojďme společně vrátit zemi budoucnost. Těšíme se na vás už ve středu 29. září!