Pomozte Pirátům na jejich plavbě

Pomozte Pirátům na jejich plavbě

Demokracie zažívá těžké časy. Aby mohla uspět, nepotřebuje spasitele a lhostejnou veřejnost, ale především občany, kteří se zajímají a účastní politiky. Zapojte se i vy! Pokud chcete přímo ovlivňovat politiku Pirátů, můžete se stát příznivcem nebo členem. Pokud nemáte čas nebo chuť, můžete nás podpořit alespoň finančně. S každou stokorunou, kterou nám pošlete, naložíme hospodárně a transparentně jako nikdo jiný. A navíc nám pomůžete prorazit v krajských volbách. Nadělte si dobrý pocit a přispějte proti načerpaným dotačním miliardám pár poctivými stokorunami. Svoboda se nedá koupit, ale udržet ji něco stojí. Děkujeme! Vaši Piráti.

Jak přispět:

Nejlepším způsobem darování je převod přímo na transparentní účet. Veškeré platby převodem je dle zákona nutné zasílat na zvláštní účet Pirátů č. 2100048174/2010 (Fio banka), registrovaný u ÚDHPSH, se specifickým symbolem 110500.

Pokud jste fyzická osoba nepodnikatel, prosíme vás o uvedení jména, příjmení, data narození a obce trvalého bydliště. Pakliže jste podnikatel či právnická osoba uveďte název firmy nebo IČO. POZOR! Při neuvedení těchto údajů jsme povinni váš dar převést státu!

Dar přesahující 1000 Kč můžeme přijmout pouze na základě písemné darovací smlouvy. V takovém případě, prosím, zašlete vaše údaje na yveta.martinkova@pirati.cz a my vám nejprve pošleme návrh darovací smlouvy.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články